Nejnovější recenze ze sekce Držáky k projektorům

Nástěnný držák projektoru MW103

Nástěnný držák projektoru MW103

Přidáno: 25. ledna 2016

Zakoupeno v www.drzakyastolky.cz

• Velmi zdlouhavá a komplikovaná montáž
  • Ačkoliv je dodáváno mnoho šroubků pro uchycení držáku k projektoru (šroubky často dokonce ve dvou délkách), žádný nebyl vhodný k montáži mého projektoru Optoma HD26 - šroubky buď příliš krátké nebo příliš dlouhé. Vyřešeno několika podložkami pod dlouhé šroubky (nejsou součástí balení).
  • Držák se spojuje dohromady velkými šrouby, které mají imbusovou hlavu. Bohužel použitý materiál je příliš měkký, imbus malý a závity, do nichž se šroubuje, pravděpodobně špatně vyvrtané, takže ze čtyř šroubů jsem u tří strhl hlavu. Následné dotahování kombinačkami nic moc, nehledě na to, že šrouby musí být utažené napevno, aby se projektor neviklal.
  • Není jednoduchý způsob, jak projektor z držáku sundat (nutné opět odšroubovat všech 10 šroubů).
  • Držák má obrovskou vůli ve všech směrech, přičemž kloub pro nastavení náklonu je mimořádně tuhý. Zamířit projektor tam, kam má, stojí velké úsilí a trpělivost.
  • Na zdi nevypadá ani kdovíjak hezky.

Držák se hodí tam, kde projektor jednou přiděláte, nastavíte a už na něj nikdy nesáhnete. Pro montáž se hodí dva lidé. Je nutné počítat, že budete muset dokoupit šroubky nebo podložky. Kvalita zpracování rozhodně neodpovídá ceně. Produkt mě zklamal.

Přidáno: 26. prosince 2015

• lehky, rozmerove maly
  • nedostatecne vymezeni vule ve spodnim cepu

rozhodne doporucuji pro umisteni projektoru na strop

Přidáno: 2. prosince 2015

• Jednoducha montaz
  • Dobre moznosti nastaveni

Ok

Držák projektoru nástěnný Edbak PM7

Držák projektoru nástěnný Edbak PM7

Přidáno: 15. září 2015

Zakoupeno v www.drzakyastolky.cz

• Dobře dílensky zpracováno.
  • Úchyt projektoru je opravdu univerzální s několika sadami šroubů.
  • Trubky výsuvu mají velkou vůli. Po zavěšení projektoru vypadá držák jak zlomený. Vypodložení vnitřní trubky cca 2 mm to vyřeší.
  • Nelze dotáhnout rameno u zdi tak, aby nemělo vůli do stran - konstrukční vada. Při dotahování se trubka jen deformuje.
  • Otvor pro kabel je dost malý. Některé konektory VGA nemusíte vůbec protáhnout.

Cena odpovídá kvalitě.
Držáků s takto dlouhým výsuvem mnoho není.

ERGOTRON LX Desk Mount Arm, Polished Aluminum, stolní rameno max 24 LCD (45-241-026)

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Kvalitní provedení, bytelný. Jednoduchá montáž. V balení je vše potřebné
  • vedení kabelů od monitoru - není tam úplně dost místa

Kvalitní výrobek, čemuž odpovídá cena. Jednoduchá následná manipulace s monitorem zlepšuje pracovní komfort při týmové práci i v měnících se světelných podmínká. Plochu pod monitorem můžu nyní také využít a zvětšila se mi tak celková využitelná plocha pracovního stolu.

Stell SHO 1092

Stell SHO 1092

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• Pořádně drží jen vruty a hmoždinky ve zdi, použil jsem vlastní:)
  • Ve všech směrech spousta vůle, která nejde dlouhodobě zafixovat.

Je to levný držák, takže se to dalo čekat. Nicméně na stěně drží a zatím nic neupadlo.

Přidáno: 16. prosince 2014

• Zboží došlo v pořádku. Jsme spokojeni.

Tento produkt jsme si vybrali, protože jsme ho potřebovali a byl nám doporučen.
Produkt doporučujeme jsme spokojeni.

Přidáno: 15. prosince 2014

• pevná konstrukce, dobrá možnost polohování - seřizování, to vše za velmi dobou cenu

jeden z těch "lepších" držáků

• snadná instalace
  • pevná konstrukce
  • nemám

Tento držák je opravdu dobrý je opravdu bytelný a udrží téměř cokoli a snadno se nastavuje, je celkem dražší než než konkurence ale koupil jsem si ho přes booth.cz za WCR body tak to bylo za babku :)

Držák na strop pro projektor PR-SUK bílý

Držák na strop pro projektor PR-SUK bílý

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v K24.cz

• cena, design, velmi nízký profil
  • chybí návod v čj, na některé projektory nelze aplikovat, musel jsem vyrobit interface

ucházející, polská kvalita

Držák k projektoru Fiber Novelty FN-P11

Držák k projektoru Fiber Novelty FN-P11

Přidáno: 6. srpna 2013

(naposledy upraveno 6. srpna 2013)

• naprostá spokojenost
  • vše funguje dle popisu
  • Málo známá značka - kdybych věděl že něco takového je, dávno bych bral tyto držáky

Jsem živnostník a montuji jak televize tak projektory. Vše jsem brával od jedné značky - náhodou jsem ale narazil na tento obchod a jeden na zkoušku vzal. Nyní jsem už namontoval přesně 7ks a nebyl dosud žádný problém. Doporučuji i ostatním.

Ověřený zákazník AVchannel.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 17. května 2013

Zakoupeno v AVchannel.eu

• Levný,univerzální super

Vhodný pro všechny typy projektorů

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• nízká cena
  • snadno sestavitelný
  • šroubky a podložky pro přidělání pacek k dataprojektoru v několika rozměrech součástí balení
  • u větších dataprojektorů problém s udržením nastavené polohy i přes maximální dotažení
  • trochu horší vzhledová kvalita

Za tyhle peníze nemůže nikdo čekat nějaký velký zázrak, ale jestli to není na reprezentativní účely tak to bohatě postačí. Je pouze potřeba ošetřit trvalou polohu v případě větších dataprojektorů. Jinak jsem spokojený a úměrně výši investice je držák plně vyhovující.

Elite Screens 6" Wall / Ceiling Hanging, držák na strop pro - ZVMAXLB6-B

Elite Screens 6" Wall / Ceiling Hanging, držák na strop pro - ZVMAXLB6-B

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2013

Zakoupeno v CZC.cz

• Dva háky s hmoždinkami, není nutné dál nic dokupovat, jen vyvrtat díry do zdi, možno přídělat jak na zeď, tak na strop.
  • Právě proto, že jsou to jen dvě železa s hmoždinkami, je cena kolem tisíce korun poměrně předražená. Naštěstí se mi podařilo sehnat poslední kus za polovinu jinde.

Vhodný doplněk pro připevnění promítacího plátna, škoda že není v ceně plátna, samostatně prodávané za tisícovku je předražené.

Přidáno: 26. prosince 2012

• Velmi kvalitní
  • Flexibilní
  • Včetně kovových hmoždinek do zdi

Za ty peníze nejlepší volba

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2012

Zakoupeno v Alza.cz

• modularita
  • zatím drží, takže nic :-)

slušný produkt za rozumný peníz

Zobrazuji 101 - 116 ze 116 recenzí 1...2 3 4 5 [ 6 ]